KONTAKTY

melikat
Vlasty Vlasákové 4
Ostrava 70030
tel: +420 605444316
melikat@seznam.cz
Provozovna - Dolní Domaslavice 86, 739 38

NOVINKY

arr3e-shop v prvozuDnes byl opětovně spuštěn e-shop s potřebami pro rebornistky a milovnice rebornu. Během 14 dní bude... arr3Příprava e-shopuZdravím všechny návštěvníky, kteří již objevili naš stránky. Jak víte, tak po krachu předešlého... arr3On-line chatBudeme se snažit, odpovídat na Vaše dotazy co nejrychleji a proto jsme zřídili on-line chat. Pokud...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 7 500 Kč
skladem

O nás
O nás

Před třemi lety, se stal MELIKAT jedním z předních dodavatelů rebornistického materiálů v České republice.

 

Jak to všechno začalo,

vše vzniklo jen díky mé manželce, která před 9 lety objevila  první znovuzrozené děti na internetu. Okamžitě nadšená těmito reálnými panenkami se vydala hledat všechny informace, které o této činnost mohla najít. Po získání všech informací, mne požádala o domluvení kurzu rebornování, jako dárek k narozeninám.

  První panenky rebornovala LCD barvami, ale s těmi nebyla spokojená a proto se začala učit s genesis barvami. Výsledky se brzo dostavily a po pár letech začala sama pořádat kurzy.

 V té době se začaly obdivovatelky reborn panenek shánět po  materiálu k výrobě a to byl podmět k založení e-shopu MELIKAT.

Manželka a její kolegyně rebornistky pořádají jednu z nejnavštěvovanějších výstav těchto realistyckých panenek. Každý rok tuto výstavu v Boskovicích navštíví kolem 1500 obdivovatelů. 

 

Pár vět manželky.

Jmenuji se Kateřina Veselá a ve společnosti miminek pracuji již 9let.

Byla to láska na první pohled, miminka miluji a výroba je vždy nádherné znovuzrození. Má práce je udělat z korpusu gumy dokonalé a nádherné miminko, připomínající živé dítě. Pracuji na zakázky dle přání, podle fotky nebo jen tak pro sebe pro radost. Moje rodina mě plně v mém úžasném koníčku podporuje, mám 6letou dceru a i ona miminka zbožňuje. Jednou bych si přála, aby vše po mě přebrala a v téhle nádherné práci pokračovala. Nebudeme předbíhat však času má víc než dost a já doufám že si miminka ještě dlouho budu vychutnávat.

Odkaz na naší skupinu na Facebooku je: Miminka jako živá reborn 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Cena
Zadražilová L.
01.12.2019 15:43
ZDhlMmFhOW