KONTAKTY

melikat
Vlasty Vlasákové 4
Ostrava 70030
tel: +420 605444316
melikat@seznam.cz
Provozovna - Dolní Domaslavice 86, 739 38

NOVINKY

arr3e-shop v prvozuDnes byl opětovně spuštěn e-shop s potřebami pro rebornistky a milovnice rebornu. Během 14 dní bude... arr3Příprava e-shopuZdravím všechny návštěvníky, kteří již objevili naš stránky. Jak víte, tak po krachu předešlého... arr3On-line chatBudeme se snažit, odpovídat na Vaše dotazy co nejrychleji a proto jsme zřídili on-line chat. Pokud...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 7 500 Kč
skladem

Jak nakupovat
Jak nakupovat

 

Milí zákazníci,

na této stránce naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Dozvíte se například, jak nakupovat na našich stránkách, jaké výhody přináší osobní účet, jakým způsobem můžete zaplatit nebo jaké jsou možnosti dodání zboží. Nechybí ani postup, jak reklamovat nebo vrátit zboží.

1, Proč zasíláte objednávku ve více zásilkách?

Našim cílem je, aby byly zásilky zasílány rychle, bezpečně a efektivně. V některých případech nás právě tato předsevzetí vedou k tomu, že zboží zasíláme ve více balících. Některé zboží je objednávano z USA nebo Kanady (jedná se o zboží na objednávku), abyste nečekali na část zboží déle než je nutné.

Samozřejmě ale platí, že rozdělením objednávky na více zásilek se nemění náklady na poštovné. To zaplatíte vždy jen jednou ve smluvené výši.

2, Jak mohu sledovat stav své objednávky?

Stav objednávky můžete sledovat ve svém osobním účtu v sekci přehled objednávek.

Jakmile Vaše zásilka opustí sklad, obdržíte SMS s Osobním číslem pro sledování zásilky, díky kterému můžete snadno sledovat cestu zásilky. Jednoduše stačí toto číslo kliknout a budete přesměrován/a na stránky příslušného přepravce.

Zásilku je možné také sledovat zadání čísla zásilky do příslušného pole na stránkách přepravce: Česká pošta, PPL

3, Mohu změnit nebo stornovat objednávku?

Odeslaná objednávka je krátce po přijetí v našem systému předána ke kompletaci. Zásilku není možné v tomto okamžiku z technických důvodů již měnit.

Odstoupit od smlouvy můžete tak, že zásilku nepřijmete nebo ji vrátíte.

4, Mohu změnit termín nebo adresu dodání?

Ano, můžete.

Pokud Vám datum nebo adresa doručení nevyhovuje, můžete si tyto údaje změnit dle podmínek dopravce, který zásilku doručuje.

V případě, že zásilku doručuje společnost Česká pošta, můžete změnu doručovacích údajů provést.

Při doručování zásilky Českou poštou můžete změnit nebo zvolit tyto parametry:

  • změna doručovací adresy (může být spojeno s poplatkem)
  • doručení na pobočku České pošty
  • doručení na jinou pobočku České pošty
  • doručení na jiný pracovní den
  • opětovné doručení zásilky
  • prodloužení doby uložení zásilky na pobočce České pošty

V případě, že zásilku doručuje společnost PPL, změnu doručovací adresy nebo termínu doručení je možné provést na stránkách společnosti PPL. Aby mohla být změna provedena, bude potřeba zadat číslo zásilky a speciální PIN. PIN k zásilce obdržíte od společnosti PPL v e-mailu, ve kterém vás informuje o předpokládaném termínu doručení zásilky.

5, Jaké jsou možnosti platby?

Na melikat.com můžete platit pohodlně a bezpečně platební kartou online, převodem na účet, nebo v hotovosti na provozovně.

Při platbě kartou online, budete automaticky přesměrován/a na zabezpečené stránky platebního partnera B-Payment za účelem provedení platby. Zde zadáte jméno majitele karty, ve stejném formátu jako je uvedeno na platební kartě, číslo karty, platnost karty a kontrolní číslo karty (CVC/CVV), které odpovídá poslednímu trojčíslí z číselné řady v podpisovém poli na zadní straně platební karty.

6, Jaké jsou možnosti dodání zboží?

Zboží Vám bude dodáno na Vámi zvolenou adresu prostřednictvím společnosti PPL nebo Česká pošta.

Zboží si můžete nechat také doručit do podacího a výdejního místa společnosti PPL, tzv. PPL ParcelShopu.

Zboží zasíláme v rámci celé České republiky.

7, Kolik zaplatím za přepravu zboží?

Balík do ruky, nebo na poštu, poskytovaný Českou poštou účtujeme 150Kč. Dobírka 50Kč.

PPL 150Kč.

8, Jakým způsobem mám zakoupené zboží vrátit?

Zásilku s vraceným zbožím nám můžete pomocí Vámi vybraného dopravce zaslat na adresu:

Veselý Ivo

Dolní Domaslavice 86

739 38

9, Jak mohu kontaktovat zákaznický servis?

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na naších stránkách www.melikat.com, emailu-melikat@seznam.cz, nebo telefoním 605 444 316.

Připravte si prosím své zákaznické číslo nebo číslo objednávky, které najdete v podkladech k objednávce (např. v e-mailu Potvrzení o obdržení objednávky). Pokud nemáte tyto údaje po ruce, budete požádán/a o uvedení e-mailové adresy, kterou jste použil/a k nákupu.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MjQxMDM1Nj